Alternativní a připravované knihy

23. června 2011 v 21:47 | chlum@k |  Ostatní knihy
Jde vidět, že autorka opravdu neotálí. Jen co dopíše jednu ságu, připravuje další. Není vám to divné? Nyní se dovíte, jak to stihne vymyslet něco nového. Má totiž předem vymyšlené příběhy, které zveřejnila na svém webu.
Co myslíte, na co se asi nejvíc budete těšit? Já se určitě budu těšit na upíry- ty nyní letí a bude to púříjemná změna od elfů.

!!!A proto kopírovat se zdrojem Míšiných stránek!!!

Pracovní název: Cesta k bohyni elfů
Pracovní podnázev 1. dílu: Étarliny slzy
Země: Velwetie
Obsah:
Říkají, že je poslední svého druhu.
Nazývají ho bestií a krvelačným netvorem.
Nazývají ho synem pekel.
Je vlkodlak.
Étarliny slzy mají zvláštní moc. Neran je ochotný podstoupit snad cokoli, aby je našel. Stane se tak ještě hrůznějším netvorem? Proč je chce najít doopravdy? Nikdo z lidí však nevěří v jejich existenci a Neranovou jedinou nadějí se tak stává tajuplná elfí paní z Breetie - země věčného sněhu. Velwetii záhy rozechvívá strach, když se jeden ze Třinácti démonů vysvobodí ze spoutání. Něco takového se ale Nerana nemůže dotknout. Nebo snad ano?
Cesta za mocí, touhou, záchranou a tajemstvím začíná. Možná nás zavede až k bohyni elfů.
Žánr: Fantasy
Díly: nejspíš 6
Fantasy/mýtické bytosti: elfové, vlkodlaci, trpaslíci, víly, mořské panny, démoni, dryády...
Stav: dokončen 1. díl, probíhají úpravy
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pracovní název: Spojení duší
Pracovní podnázev 1. dílu: Oči hvězd
Země: Ekarie, Narllana
Obsah:
Narodila se ve špatné zemi. Niel je jednou z mnoha otrokyní ve vojenském táboře a nekonečné válčení mezi Elduranskými rytíři a tajemnými Narllany sleduje jen z povzdálí. Všechno se má ale změnit. Narllané jsou nepřátelé a přesto Niel vzplane silnou vášní a láskou k nejhoršímu z nich. Její život dostává jiný směr, ale nic není takové, jaké se na první pohled zdálo. Niel odhaluje pravdu a ptá se sama sebe: Jsou půlnoční draci schopní zničit celý svět?
Žánr: fantasy/romance
Díly: 2 nebo 3
Fantasy/mýtické postavy: nymfy, jednorožci, draci, příšery...
Stav: rozdělaný 1. díl
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pracovní název: Démon ze Skal
Pracovní podnázev 1. dílu: Procitnutí
Země: Ytelwie
Obsah:
Strašlivá kletba málem zničila celé království, přes dvě staletí lidem trvalo, než si vydobyli klid. Teď se ale zdá, že zlo se opět probouzí a přichází ze Skal nářku. Tam v Kameni spí uvězněná padlá bohyně.
Liran nezná oddanost, čest ani velkorysost. Miluje peníze, krásné ženy a obdivuje sám sebe. Je žoldák. Může mít takový člověk cokoli společného s hrdinou z dávných legend a bájí? Když ho ale půvabná lady ze Swortely požádá o pomoc a nabídne mu tučnou odměnu, Liran se zaplétá do nebezpečných událostí, které mohou ohrozit osud celé Ytelwie.
Žánr: fantasy
Díly: 3
Fantasy/mýtické postavy: bohové, víly, zlobři, netvoři
Stav: rozdělaný 1. díl
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pracovní název: Krvavá láska
Pracovní podnázev 1. dílu: Přízrak
Země: moderní doba (Amerika, USA)
Obsah:
Ve víru vášně a lásky je tak snadné zapomenout, kým doopravdy jsme a kdo ve skutečnosti je ten druhý. Rass je čtyři sta let starý upír a je zlý. Jenny je sedmnáctiletá dívka s neobyčejnými schopnostmi a upíry nenávidí. Láska si ale nevybírá. Co všechno se může stát, když se sestra lovce upírů zamiluje do jednoho z nejstrašlivějších nemrtvých za poslední staletí?
Žánr: romance/mysteriózní/horor
Díly: asi 3
Mýtické postavy: upíři, duchové...
Stav: rozdělaný 1. díl

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Erumoice Erumoice | 11. listopadu 2011 v 20:46 | Reagovat

Ahojky, prosím kdy tak shruba výjde Cesta k bohyni elfů? a proč píšeš 4 1. díly, nebylo by jednodušší napsat pár dílů jedné knížky, pak se pustit do 2.knížky a tak? a jak to bude vycházet, když budeš mít 4 1. díly? To výjde 1. díl třeba Cestě k bohyní elfů, pak 1. díl Spojení duší, pak 2. díl Cesty k bohyní elfů atd. nebo jak?

2 veronika veronika | 2. března 2012 v 15:51 | Reagovat

Myslím že tenhla blog není moc povedený protože to tu vypadá o dost hůř než na oficiálních stránkách a stejně je to tu celé okopírované.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama